Naucz się  jak tworzyć transformujące wydarzenia retreats w Polsce  i na całym świecie.

Retreats to wyjazdy, które zmieniają życie innych kobiet, a w szczególnie tych które mają Dzieci. Dołącz do wyjątkowej społeczności liderek, które zmieniają świat na lepsze. 

Być może…

 sama jesteś na ścieżce rozwoju i chcesz pogłębić swoją samoświadomość i potem wspierać innych organizując retreats w Polsce i na świecie?

Być może…

już prowadzisz społeczność kobiet/biznes i chcesz wzbogacić ofertę o Holistyczną usługę retreats? Lub być może już prowadzisz warsztaty i chcesz wejść na wyższy poziom

Być może…

Jesteś expatką i w nowym miejscu zamieszkania szukasz wspierającej cię Społeczności innych kobiet?

Być może…

czujesz, że nie pasujesz do tego świata korporacji pełnego presji i rywalizacji i w głębi serca pragniesz rewolucji w swoim życiu zawodowym?

Intuicja podpowiada ci, że czas na nowy krok

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ŻEBYM MOGŁA ZAPROSIĆ CIĘ NA TRANSFORMUJĄCĄ I INSPIRUJĄCĄ ROZMOWĘ

Zapraszam Ciebie na inspirującą  rozmowę podczas, której przeanalizujemy Twoje potrzeby, aktualne plany, wizje i marzenia. Opowiem Ci jakie u mnie zaszły zmiany i jakie będą Twoje możliwości transformacji w Twoim życiu zawodowym i rozwoju osobistym. Zmiany o jakich nawet nie marzyłaś i jak będziesz mogła wspierać ludzi na ich drodze i podróżować ze swoimi klientkami w miejsca o jakich marzysz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych w celu kontaktu zwrotnego przez Karo Kaczmarska.
  Loading...

  Mentorki

  Karolina tworzy retreats w Polsce i na świecie. Jest pionierką retreats dla mam i dzieci na rynku polskim. Jest twórczynią marki BreatheMama. Wiele lat pracowała między innymi w organizacjach pozarządowych zajmując się fundraisingiem pozyskując sponsorów na dobre rzeczy w świecie. Na pierwszym urlopie macierzyńskim zrealizowała marzenie o półrocznej podróży po Azji Południowo Wschodniej. Właśnie tam w Tajlandii odbyła się pierwsza edycja BreatheMama Retreat.  Prywatnie Karolina jest mamą dwójki dzieci.

  Claudia jest holistycznym przedsiębiorcą. Od ponad dekady wspiera kobiety w twórczym przekształcaniu ich życia. Prywatnie mama trójki dzieci. Poprowadziła ponad 60 międzynarodowych retreats dla kobiet, mam i ich dzieci.  Była wielokrotnie nominowana przez międzynarodowe media jako światowy lider retreats. była współzałożycielką Lotus Yoga Retreat na Goa, współorganizując ponad 150 retreats jogi i zdobywając najlepsze recenzje w mediach. Przez piętnaście lat pracowała jako producent radiowy/telewizyjny i korespondent zagraniczny dla różnych mediów, w tym BBC, CNN i Narodowej Telewizji Szwajcarskiej.

  Martyna slowspotter

  Retreat z Karoliną to nie jest zwykły wyjazd. Będąc w Tajlandii na Retreat bardzo zaskoczyło mnie to jak Karolina i BreatheMama team z sercem wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego. To innowacyjny projekt.

  Kasia

  2019 i 2020 spędziłam na Retreatach z BreatheMama. Podczas tych wyjazdów królował czas dla mnie wyciszenie, podczas gdy moje dzieci były pod czułą opieką nie mogę się doczekać na więcej. Mam nadzieję, że będzie więcej Retreats.

  Aleksandra Szałek

  Takiego projektu jeszcze w Polsce nie było. Piękne miejsca, świetne kobiety, czas na uporządkowanie w głowach pewnych spraw, pyszne jedzenie i filozofia, która koloruje codzienną szarzyznę. Dziękuję za minit retreat w Niebie. Aleksandra Szałek Właścicielka SLOW HOP

  Zainspiruj się
  Zarezerwuj miejsce na inspirującą rozmowę.