O nas

  /  O nas
Astrea

Atrea prowadzi zajęcia jogi i warsztaty podczas retreatów BreatheMama w Tajlandii. Przez wiele lat mieszkała na pięknej wyspie Koh Phangan, gdzie odbyła się pierwsza edycja retreatu BreatheMama. Astrea jest wykwalifikowaną nauczycielką jogi i terapeutką z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w pracy z mamami i rodzicami. Podczas swoich zajęć będzie się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu jogi, emocji, zdrowego stylu życia, energii seksualnej i technik opanowania stresu w życiu codziennym. Prywatnie jest mamą 6-letniego chłopca, a z własnego doświadczenia wie, jak ważne jest, aby nie zagubić siebie w wyzwaniach dnia codziennego.

Olga Getler

Olga prowadzi zajęcia jogi i warsztaty dla kobiet na retreatach BreatheMama w Polsce. W przystępny i bardzo praktyczny sposób przekazuje wiedzę o jodze, a ćwiczenia z nią wzmacniają ciało i ducha. Jest piękną i mądrą kobietą, mamą dwóch córek i szczęśliwą żoną. Najczęściej spotkasz ją w internecie i na macie, a kilka razy w roku na szkoleniach, wyjazdowych warsztatach i retreatach BreatheMama. Olga ma dużo do przekazania współczesnym kobietom, a po retreatcie z nią wrócicie pełne energii i z nową perspektywą.

Olga sama o sobie mówi: ,,pokazuję kobietom, jak odnaleźć swój pierwotny rytm i jak połączyć się ze swoją intuicją i wskazuję drogę do samopoznania. Jestem autorką prowadzonych medytacji i wizualizacji skierowanych dla kobiet oraz autorką kursu dedykowanego rozwojowi pozytywnej świadomości u kobiet „Uwolnij Swoją Energię”. Moją misją jest przybliżenie kobietom wiedzy o nich samych i odkrycie ich pierwotnych mocy”.

Więcej o Oldze www.jogini.pl

Ola

Ola to jedna z opiekunek BreatheMama, która koordynuje pracę całego zespołu opiekunek. To dziewczyna wielu talentów – kocha dzieci, naturę i konie. Wspólnie z rodziną prowadzi gospodarstwo agroturystyczne Kraśniany. Najbliższe jej sercu są niemowlaki i jest pasjonatką chustonoszenia. Starsze dzieci uczy jazdy konnej.

Ola jest nianią z wieloletnim doświadczeniem, a z bliską jej pedagogiką w duchu Montessori wiąże swoją przyszłość. Jej marzeniem jest otworzenie leśnego przedszkola. Ola była z nami podczas pierwszej edycji BreatheMama w Tajlandii, dzieci pokochały ją także na retreacie w Polsce.

Felek i Romek

Od początku istnienia BreatheMama. Profesjonalni rozpraszacze i nauczyciele mindfullness.

Odetchnij Wzmocnij się zainspiruj się